GMINA TCZEW
Okręg nr 1
KWW Uczciwa Gmina Tczew - Piotr Wasiek
KWW Nowoczesna Gmina - Andrzej Panieczko
KWW Iwony Kończyńskiej - Iwona Kończyńska
KWW Nowoczesna Wieś - Szymon Piasecki
KWW Czatkovia – Bogdan Jasiński
Okręg nr 2
KWW Uczciwa Gmina Tczew - Chrystian Wasiewicz
KWW Nowoczesna Gmina - Helena Engler
KWW Porozumienie dla Gminy - Ewa Kretzschmar
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Paweł Szreder
KW Prawo i Sprawiedliwość - Jakub Małecki
Okręg nr 3
KWW Uczciwa Gmina Tczew - Jan Bukała
KWW Nowoczesna Gmina - Przemysław Chromik
KWW Porozumienie dla Gminy - Marian Kossecki
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Elżbieta Stalmaska
KW Prawo i Sprawiedliwość - Lech Zaremba
Okręg nr 4
KWW Czas na zmiany - Mirosław Mrozowski
KWW Uczciwa Gmina Tczew - Beata Skowroń
KWW Nowoczesna Gmina - Andrzej Stachelek
KWW Porozumienie dla Gminy - Anna Kata
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Mariusz Musiał
KW Prawo i Sprawiedliwość - Sebastian Wilma
Okręg nr 5
KWW Czas na zmiany - Joanna Kasprzycka
KWW Uczciwa Gmina Tczew - Michał Kowalski
KWW Porozumienie dla Gminy - Joanna Kamratowska
KW Porozumienie na Plus - Izabela Zagórska
Komitet Wyborczy PSL - Józef Kopeć
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Wojciech Pustkowski
Okręg nr 6
KWW Czas na zmiany - Przemysław Czirson
KWW Uczciwa Gmina Tczew - Tomasz Kacprzak
KWW Nowoczesna Gmina - Henryk Tomala
KWW Porozumienie dla Gminy - Marian Łyko
KWW Kociewski Klub Regionalny - Ireneusz Stawicki
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Monika Komar
Komitet Wyborczy PSL - Marek Stelmach
Okręg nr 7
KWW Uczciwa Gmina Tczew - Bożena Wagga
KWW Nowoczesna Gmina - Mirosława Bronk
KWW Porozumienie dla Gminy - Renata Jeżewska
KW Prawo i Sprawiedliwość - Zbigniew Kamiński
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Andrzej Brzezicki
Okręg nr 8
KWW Czas na zmiany - Radosław Mazurek
KWW Uczciwa Gmina Tczew - Sebastian Wenta
KWW Nowoczesna Gmina - Andrzej Bronk
KW Prawo i Sprawiedliwość - Piotr Dziadul
Okręg nr 9
KWW Uczciwa Gmina Tczew - Krystian Tafliński
KWW Nowoczesna Gmina - Szczepan Klinkusz
KWW Porozumienie dla Gminy - Zenon Szyszko
Okręg nr 10
KWW Uczciwa Gmina Tczew - Krzysztof Kocaj
KWW Nowoczesna Gmina - Anna Siwiak
KWW Porozumienie dla Gminy - Gabryela Ciesielska
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Małgorzata Strzępek
KW Prawo i Sprawiedliwość - Wiesław Kożyczkowski
Okręg nr 11
KWW Czas na zmiany - Sławomir Łukasiński
KWW Uczciwa Gmina Tczew - Maciej Zimny
KWW Porozumienie dla Gminy- Julian Grygolec
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Andrzej Klonowski
KW Prawo i Sprawiedliwość- Piotr Lica
KWW Nowoczesna Gmina - Jadwiga Gajewska
Okręg nr 12
KWW Czas na zmiany - Sylwester Kujawiński
KWW Nowoczesna Gmina - Wanda Wilke
KWW Porozumienie dla Gminy - Andrzej Redwelski
KWW Niezależny Roman Wendt - Roman Wendt
Komitet Wyborczy PSL - Andrzej Richert
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Krystian Pażuchowski
Okręg nr 13
KWW Czas na zmiany - Małgorzata Nowak
KWW Uczciwa Gmina Tczew - Tadeusz Bubka
KWW Nowoczesna Gmina - Ewa Bieszka
KWW Porozumienie dla Gminy - Tomasz Wędzikowski
KW Porozumienie na Plus - Zbigniew Braun
KW Prawo i Sprawiedliwość - Witold Surwiło
KKW SLD Lewica Razem - Rafał Chamski
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Ryszard Pieniążek
Okręg nr 14
KWW Czas na zmiany - Sławomir Guziński
KWW Uczciwa Gmina Tczew - Krzysztof Augustyniak
KWW Pojednanie - Alicja Chomicz
KWW Nowoczesna Gmina - Mariusz Kapusta
KWW Porozumienie dla Gminy - Kamila Zwolak
KW Prawo i Sprawiedliwość - Jan Paśko
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Emilia Klinkosz
Okręg nr 15
KWW Czas na zmiany - Mariusz Zieliński
KWW Uczciwa Gmina Tczew - Dariusz Rogowski
KWW Nowoczesna Gmina - Marcin Kubiak
KWW Porozumienie dla Gminy - Maria Cimek
KW Prawo i Sprawiedliwość - Maria Grabowska
GMINA PELPLIN
Okręg nr 1
KWW Razem w Dobrą Stronę - Andrzej Rychłowski
KWW Sławomira Jasińskiego - Sławomir Jasiński
KW Prawo i Sprawiedliwość - Eugeniusz Pladwig
KWW Kociewski Klub Regionalny - Ryszard Rogaczewski
Okręg nr 2
KWW Razem w Dobrą Stronę - Edward Schulz
KWW - Ryszarda Mołodyńskiego - Ryszard Mołodyński
KW Prawo i Sprawiedliwość - Izabela Rzymowska
KWW Kociewski Klub Regionalny - Tomasz Zaborowski
Okręg nr 3
KWW Razem w Dobrą Stronę - Krzysztof Mania
Komitet Wyborczy PSL - Bartosz Weroniecki
KWW Nasz Pelplin - Roman Pruszyński
KW Prawo i Sprawiedliwość - Marcin Rulewski
KWW Kociewski Klub Regionalny - Mirosław Chyła
Okręg nr 4
KWW Kociewski Klub Regionalny - Jacek Poklękowski
KWW Tomasz Pruszyński - Tomasz Pruszyński
KWW Razem w Dobrą Stronę - Daniela Hibner
KW Prawo i Sprawiedliwość - Konrad Leczkowski
KWW Marzenny Modrzejewskiej - Marzenna Modrzejewska
Okręg nr 5
Komitet Wyborczy Wyborców Elektrownia Północ - Ryszard Deja
KWW Kociewski Klub Regionalny - Kazimierz Libiszewski
KWW Razem w Dobrą Stronę - Małgorzata Neubauer
KW Prawo i Sprawiedliwość - Mateusz Zieliński
Okręg nr 6
KWW Kociewski Klub Regionalny - Rufin Wysocki
KWW Emilia Pruszyńska - Emilia Pruszyńska
KW Prawo i Sprawiedliwość - Alicja Nowakowska
Okręg nr 7
KWW Razem w Dobrą Stronę - Marek Cejner
KWW - Ryszarda Mołodyńskiego - Robert Mołodyński
KKW SLD Lewica Razem - Marzena Żmudzińska
KW Prawo i Sprawiedliwość - Danuta Karczewska
KWW "Nasza Gmina" - Anna Sobieralska
Okręg nr 8
KWW Kociewski Klub Regionalny - Mirosława Wolfahrt
KWW Razem w Dobrą Stronę - Mariusz Śledź
KW Prawo i Sprawiedliwość - Michał Myrda
Okręg nr 9
KWW Kociewski Klub Regionalny - Ryszard Borys
KWW Razem w Dobrą Stronę - Barbara Thrun
KKW SLD Lewica Razem - Andrzej Dwornik
KW Prawo i Sprawiedliwość - Dariusz Eckert
Okręg nr 10
KWW Kociewski Klub Regionalny - Łukasz Chmielecki
KWW Razem w Dobrą Stronę - Krystyna Gierszewska
Okręg nr 11
KWW Kociewski Klub Regionalny - Zbigniew Kluczewski
KWW Nasz Dom - Wacław Bruski
KWW "Nasza Gmina" - Żaneta Ryszkowska
KW Prawo i Sprawiedliwość - Marzena Jasińska
Okręg nr 12
KWW Kociewski Klub Regionalny - Jan Krajnik
KWW Razem w Dobrą Stronę - Sławomir Sieg
Okręg nr 13
KWW Kociewski Klub Regionalny - Bernadeta Wiązowska
KWW Razem w Dobrą Stronę - Zdzisław Kamieniecki
KW Platforma Obywatelska RP - Wiesław Ćwikliński
Okręg nr 14
KWW Kociewski Klub Regionalny - Bogdan Grzywacz
KW Prawo i Sprawiedliwość - Ewelina Wiecka
Okręg nr 15
KWW Kociewski Klub Regionalny - Beata Kwiatkowska
KWW Razem w Dobrą Stronę - Lech Rożyński
KWW Krzysztofa Rutkowskiego - Krzysztof Rutkowski
GMINA GNIEW
Okręg nr 1
KWW Solecki - Andrzej Solecki
KWW Twoja Gmina - Celina Piaskowska
KW Platforma Obywatelska RP - Wioletta Połomska
KWW Aktywny Gniew - Marcin Gołyński
Okręg nr 2
KWW Twoja Gmina - Beata Czaja-Osiak
KW Platforma Obywatelska RP - Piotr Mroziński
KWW Aktywny Gniew - Martyna Szarmach
KWW Obudźmy Gniew - Katarzyna Chrzanowska
Okręg nr 3
KWW Grzegorza Wasielewskiego - Grzegorz Wasielewski
KWW-Twoja Gmina - Mariola Czwiklińska
KW Platforma Obywatelska RP - Marcin Ostrode
KWW Aktywny Gniew - Katarzyna Ślizewska
KWW Obudźmy Gniew - Marta Bartoszewska
Okręg nr 4
KWW Walentyny Czapskiej - Walentyna Czapska
Komitet Wyborczy PSL - Iwona Kitta
KW Platforma Obywatelska RP - Andrzej Banaszak
KWW Aktywny Gniew - Agnieszka Reimus
KWW Obudźmy Gniew - Piotr Wardziński
Okręg nr 5
KWW Twoja Gmina - Wiesław Wesołowski
KW Platforma Obywatelska RP - Adrian Werra
KWW Aktywny Gniew - Rafał Sadowski
KWW Obudźmy Gniew - Joanna Bruchwald
Okręg nr 6
KWW Twoja Gmina - Katarzyna Puczyńska
Komitet Wyborczy PSL - Krystyna Zielińska
KWW Nasze Miasto Gniew - Ryszard Gaweł
KWW Aktywny Gniew - Tomasz Kotlenga
KWW Obudźmy Gniew - Eward Bafia
Okręg nr 7
KWW Twoja Gmina - Grzegorz Połomski
KW Platforma Obywatelska RP - Krzysztof Pastewski
KWW Aktywny Gniew - Adam Kowalewski
KWW Obudźmy Gniew - Damian Szmyt
Okręg nr 8
KWW Twoja Gmina - Teresa Rybarska
KW Platforma Obywatelska RP - Małgorzata Gajewska
KWW Aktywny Gniew - Zbigniew Gajowiak
KWW Obudźmy Gniew - Iwona Śladowska
Okręg nr 9
KWW-Twoja Gmina - Stanisław Tarnosch
KW Platforma Obywatelska RP - Weronika Lasota-Syldatk
KWW Aktywny Gniew - Aneta Kłodda
Okręg nr 10
KWW Twoja Gmina - Justyn Rużała
KWW Obudźmy Gniew - Andrzej Lorbiecki
Okręg nr 11
KWW Twoja Gmina - Marek Barnik
KW Platforma Obywatelska RP - Magdalena Kittowska
KWW Aktywny Gniew - Krystian Mróz
KWW Obudźmy Gniew - Zygmunt Rajkowski
Okręg nr 12
KWW Twoja Gmina - Zygmunt Gardzielewski
KW Platforma Obywatelska RP - Janusz Ruliński
KWW Obudźmy Gniew - Zdzisław Borzyszkowski
Okręg nr 13
KWW Twoja Gmina - Wiesława Kraińska
KW Platforma Obywatelska RP - Adam Ziółkowski
KWW Obudźmy Gniew - Maciej Piecuch
Okręg nr 14
KW Prawo i Sprawiedliwość - Teresa Kończewska
KWW Twoja Gmina - Tadeusz Netkowski
KWW Obudźmy Gniew - Maciej Czarnecki
Okręg nr 15
Komitet Wyborczy PSL - Alojzy Klimczak
KWW Aktywny Gniew - Dariusz Pliszka
KWW Obudźmy Gniew - Ewa Kamińska
GMINA SUBKOWY
Okręg nr 1
KWW Ruch Odnowy - Jacek Lisewski
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Teresa Szafraniec
Okręg nr 2
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Renata Chronowska
Komitet Wyborczy PSL - Aleksandra Noga
KWW Ruch Odnowy - Zdzisław Świtalla
KW Prawo i Sprawiedliwość - Władysław Gurbowicz
Okręg nr 3
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Agata Wróblewska
KWW Ruch Odnowy - Mirosław Rudnik
KW Prawo i Sprawiedliwość - Zyta Pawłowska
Okręg nr 4
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Mirosław Makowski
KWW Ruch Odnowy - Sylwia Radłowska
Okręg nr 5
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Andrzej Musiał
KWW Ruch Odnowy - Tadeusz Kobus
Okręg nr 6
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Karolina Janaszek
KWW Ruch Odnowy - Dariusz Nawój
Okręg nr 7
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Marcin Musiał
KWW Ruch Odnowy - Anna Jurczyńska
Okręg nr 8
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Ramona Roman
KWW Ruch Odnowy - Elżbieta Jędraszka
Okręg nr 9
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Dorota Dzienisz
KWW Ruch Odnowy - Małgorzata Pustkowska
Okręg nr 10
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Mateusz Spadik
KWW Ruch Odnowy - Bartłomiej Switalla
Okręg nr 11
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Agnieszka Lisewska
Komitet Wyborczy PSL - Jerzy Kordulski
KWW Ruch Odnowy - Adam Pelcer
KWW Krzysztof Zieliński - Krzysztof Zieliński
Okręg nr 12
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Józef Gurbowicz
KWW Ruch Odnowy - Henryk Jurczyński
Okręg nr 13
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Przemysław Parteka
KWW Ruch Odnowy - Grzegorz Borris
KWW Mariusz Jamróg - Mariusz Jamróg
Okręg nr 14
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Wiesław Śliwa
KWW Ruch Odnowy - Kazimierz Gdula
Okręg nr 15
KW Stowarzyszenie Razem i Odpowiedzialnie - Józef Nierzwicki
Komitet Wyborczy PSL - Marcin Szadkowski
KWW Ruch Odnowy - Sławomir Uszyński
Gmina Morzeszczyn
Okręg nr 1
JAKUBOWSKI Andrzej Mirosław - KKW SLD Lewica Razem
OLECH Michał Andrzej - KWW Europejska Gmina
Okręg nr 2
JAKUBOWSKA Elżbieta Danuta - KKW SLD Lewica Razem
OLECH Jan Antoni - KWW Nasza Gmina 2014
Okręg nr 3
PIERNICKI Szymon - KKW SLD Lewica Razem
TALAGA Roman - KWW Gminy Morzeszczyn
Okręg nr 4
RESZKA Jerzy - KWW Nasza Gmina 2014
Okręg nr 5
PIERNICKI Mateusz Piotr - KKW SLD Lewica Razem
MARCINKOWSKA Renata Helena - KWW Nasza Gmina 2014
Okręg nr 6
PIERNICKI Zdzisław Rafał - KKW SLD Lewica Razem
KOWALSKI Janusz - KWW Nasza Gmina 2014
Okręg nr 7
JANICZAK Karol - KWW Nasza Gmina 2014
Okręg nr 8
KOMOSIŃSKA Urszula - KWW Nasza Gmina 2014
Okręg nr 9
ŻURAWSKI Piotr - KKW SLD Lewica Razem
ROLNIK Mirela Katarzyna - KWW Nasza Wieś
Okręg nr 10
OWSIAK Grzegorz - KKW SLD Lewica Razem
POZNAŃSKI Feliks Augustyn - KWW Europejska Gmina
CZARNECKA Elżbieta Maria - KWW Nasza Wieś
Okręg nr 11
LEPACKI Maciej - KKW SLD Lewica Razem
BANDŹMIERA Katarzyna Anna - KWW Nasza Gmina 2014
Okręg nr 12
SZCZYGIELSKA Helena Barbara - KWW Nasza Gmina 2014
Okręg nr 13
KONKOL Beata Maria - KWW Nasza Gmina 2014
BRODNICKA Magdalena Stefania - KWW Nasza Wieś
Okręg nr 14
GROCHOWSKI Henryk Ryszard - KWW Nasza Gmina 2014
Okręg nr 15
RADUŃSKA Maria Mariola - KWW Nasza Gmina 2014
echodnia.eu Świętokrzyskie tulipany
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?