Piłka nożna. W III, IV i V lidze oraz A i B klasie stoczyli kolejne pojedynki |ZDJĘCIA

Zbigniew Brucki
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
W III, IV i V lidze oraz A i B klasie stoczyli kolejne pojedynki. Sprawdź, jak wypadły nasze drużyny. Wyniki, tabele.

III ligaPolonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański 0:1. Bramka: Arkadiusz Korpalski (65). KP Starogard: Moczadło - Górski, Ł. Kowalczyk, P. Kowalczyk, Wohlert (70 Jasiński), Moskiewicz, (83 Armatowski), Banaczek (90+1 Wiśniewski), Manuszewski, Bach.
Inne wyniki 6. kolejki: Bałtyk Koszalin - Stolem Gniewino 0:3, Błękitni Stargard - Bałtyk Gdynia 3:2, GKS Przodkowo - Jarota Jarocin 0:1, Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz 0:1, Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 2:0, Pogoń Nowe Skalmierzyce - Świt Szczecin 0:0, Pogoń II Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 0:2. Elana Toruń - Kluczevia Stargard 1:1. Mecze 7. kolejki zakończyły się po zamknięciu tego wydania. 8. kolejka (11-12.09): Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg (s. 12), GKS Przodkowo - Olimpia Grudziądz (s. 15), Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew (n. 12), Błękitni Stargard - Jarota Jarocin (s. 13), Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz (n. 12), Pogoń Nowe Skalmierzyce - Bałtyk Gdynia (s. 15), Bałtyk Koszalin - Kluczevia Stargard (n. 15), Polonia Środa Wielkopolska - Świt Szczecin (n. 14), KP Starogard Gdański - Stolem Gniewino (n. 16).
Tabela
1. Olimpia Grudziądz 6 18 12-2
2. Świt Szczecin 6 14 10-3
3. Pogoń N. Skalmierzyce 6 14 11-5
4. Kotwica Kołobrzeg 6 13 14-5
5. Błękitni Stargard 6 13 8-5
6. Stolem Gniewino 6 10 12-12
7. Polonia Środa Wlkp. 6 8 12-9
8. KP Starogard 6 8 8-9
9. Jarota Jarocin 6 8 5-7
10. Sokół Kleczew 6 7 6-7
11. Bałtyk Gdynia 6 7 8-10
12. Elana Toruń 5 6 11-12
13. Pogoń II Szczecin 6 5 10-9
14. Zawisza Bydgoszcz 6 5 4-8
15. GKS Przodkowo 6 5 6-8
16. Unia Janikowo 6 4 4-9
16. Bałtyk Koszalin 6 2 4-10
18. Kluczevia Stargard 5 0 1-16

IV ligaWierzyca Decka Pelplin - Sparta Sycewice 1:0. Bramka: Mateusz Kaczyński (45). Wierzyca: Czapiewski – Mońka (83 Alaburda), Iwanowski, Szejko, Dirda, Deja (71 Klohs), Obata, Meler, Racki (84 Bradtke), Kaczyński (54 Machol), Sławiński.
Bytovia Bytów - GKS Kowale 3:1. Bramki: Vołodymyr Kaydrovych (25 karny, 67 karny), Artur Rzepiński (61) - Damian Kugiel (9). GKS Kowale: Piaseczny - Romanek, Wilarski (81 Maszota), Przybyszewski, Kuros (70 Perske), Kugiel, Kowalkowski (81 Bork), Przybylski, Kloskowski (63 Szumotalski), Kowalczyk, Kujawski (46 Ziemblewicz).
Czarni Pruszcz Gd. - Gedania Gdańsk 1:3. Bramki: Karol Czorniej (52) - Mateusz Borowski (28, 40), Kamil Kankowski (50). Czarni: Gawęcki - Masak, Michalski, Wojczuk, Piepiórka, Olszewski (55 Redecki), Jaszczyk (46 Poźniak), Jankowski (83 Pawlak), Bodalski (83 Czapiewski), Jaryczewski (55 Karwat), Czorniej.
Inne wyniki 5. kolejki: Wikęd Luzino – Jantar Ustka 1:1, Lechia II Gdańsk - Anioły Garczegorze 1:1, Borowiak Czersk – Chojniczanka II Chojnice 1:0, Orkan Rumia – Gryf Słupsk 1:2, Pogoń Lębork – Jaguar Gdańsk 0:2, Grom Nowy Staw – MKS Władysławowo 5:0, Kaszubia Kościerzyna – Gryf Wejherowo 3:2. 6. kolejka (10-12): Anioły Garczegorze - Bytovia Bytów (n. 14), MKS Władysławowo - Lechia II Gdańsk (n. 11), Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw (s. 11), Gryf Wejherowo - Czarni Pruszcz Gdański (s. 17), Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna (s. 16), Jaguar Gdańsk - Orkan Rumia (s. 11), Chojniczanka II Chojnice - Pogoń Lębork (n. 11), Jantar Ustka - Borowiak Czersk (s. 14), Sparta Sycewice - GOSRiT Luzino (dziś, 19.00), Arka II Gdynia - Wierzyca Decka Pelplin (n. 17).
Tabela
1. Gedania Gdańsk 5 13 17-7
2. Jaguar Gdańsk 5 11 8-3
3. Grom Nowy Staw 5 10 14-6
4. Wierzyca Pelplin 5 10 12-7
5. Kaszubia Kościerzyna 5 10 13-12
6. Gryf Słupsk 5 9 14-11
7. Lechia II Gdańsk 4 7 9-5
8. Czarni Pruszcz Gd. 5 7 10-10
9. Jantar Ustka 4 7 6-7
10. Gryf Wejherowo 5 6 13-13
11. Pogoń Lębork 5 6 10-12
12. Bytovia Bytów 4 6 6-8
13. Orkan Rumia 5 6 8-13
14. GKS Kowale 5 5 11-10
15. Arka II Gdynia 4 5 6-5
16. Sparta Sycewice 4 4 3-3
17. GOSRiT Luzino 5 4 7-11
18. Chojniczanka II Ch-ce 5 4 6-10
19. Borowiak Czersk 5 4 3-8
20. Anioły Garczegorze 5 4 4-11
21. MKS Władysławowo 5 3 5-13

V liga I grupa
AS Kolbudy - GTS Mokry Dwór 2:1. Bramki: Marcin Dampc (22, 77) – Jan Sadowski (76).
Sztorm Kosakowo - GLKS Różyny 2:2. Bramki: Mateusz Klecha (35), Jacek Pieprzyk (39) - Paweł Zemke (57), Daniel Niedzielski (61).
GTS Goszyn - Błyskawica Reda 2:1. Bramki: Kacper Lipski (68), Wojciech Szymański (87) - Jakub Czaja (16).
Orzeł Trąbki Wlk. - GKS Sierakowice 5:2. Bramki: Daniel Jaśniewski (9, 27, 33), Łukasz Świerżewski (31), Tomasz Musik (50) – Damian Hinca (37), Daniel Radomski (74).
Inne wyniki 5. kolejki: Osiczanka Osice - Bałtyk II Gdynia 0:0, KS Chwaszczyno - Gedania II Gdańsk 1:0, Kamionka Sopot - Zenit Łęczyce 2:3 (0:0), Cartusia Kartuzy - Orlęta Reda 2:3, Pomorze Gdańsk - Ogniwo Sopot 2:1. 6. kolejka (11-12.09): Sierakowice - Mokry Dwór (s. 17), Zenit - AS Kolbudy (s. 16), Ogniwo - Goszyn (s. 11), Różyny - Osiczanka (n. 15), Orzeł - Chwaszczyno (s. 15.15).
Tabela
1. GLKS Różyny 5 13 17-8
2. Orlęta Reda 5 12 18-9
3. Bałtyk II Gdynia 5 11 17-2
4. AS Kolbudy 5 11 13-5
5. GTS Mokry Dwór 5 10 10-4
6. Zenit Łęczyce 5 10 17-12
7. Sztorm Kosakowo 5 10 10-9
8. Pomorze Gdańsk 5 9 17-14
9. GTS Goszyn 5 7 6-5
10. KS Chwaszczyno 5 7 7-10
11. Osiczanka Osice 5 7 11-17
12. Gedania II Gdańsk 5 6 9-12
13. Kamionka Sopot 5 4 9-15
14. Orzeł Trąbki Wielkie 5 3 9-14
15. Cartusia Kartuzy 5 3 9-16
16. Błyskawica Reda 5 3 10-18
17. GKS Sierakowice 5 1 6-19
18. Ogniwo Sopot 5 0 8-14

V liga II grupa
Wisła Tczew - Spójnia Sadlinki 3:2. Bramki: Mateusz Szmukała (22), Karol Opczyński (65, 88) – Krzysztof Michalczyk (5), Krzysztof Warpas (49).
Styna Godziszewo - Victoria Kaliska 3:2. Bramki: Marcin Knitter (14, 17, 73) Piotr Drzewicki (25, 77)
Orzeł Subkowy - Wietcisa Skarszewy 3:1. Bramki: Krystian Jurczyk (21), Karol Kowalczyk (65), Maciej Samblewski (90) – Krystian Żołnierewicz (78).
Meteor Pinczyn - Beniaminek 03 Starogard 1:0. Bramka: Mateusz Dubiela (55).
Inne wyniki 5. kolejki: Powiśle Dzierzgoń - Olimpia Sztum 0:0, Kolejarz Chojnice Pomezania Malbork 0:3, Wisła Korzeniewo - Tęcza Brusy 2:1, Żuławy Nowy Dwór Gdański - Gwiazda Karsin 3:1, Błękitni Stare Pole - Radunia II Stężyca 1:0. 6. kolejka (11-14.09): Olimpia - Gwiazda (s. 15), Wietcisa - Meteor (s. 16), Radunia II - Orzeł (s. 11), Victoria - Błękitni (s. 16), Spójnia - Styna (s. 12), Tęcza - Wisła T. (n. 17), Kolejarz - Wisła K. (s. 17), Powiśle - Pomezania (s. 17), Beniaminek - Żuławy (14.09, 17.30).
Tabela
1. Pomezania Malbork 5 15 22-1
2. Powiśle Dzierzgoń 5 13 16-3
3. Wietcisa Skarszewy 5 12 18-6
4. Radunia II Stężyca 5 9 14-5
5. Kolejarz Chojnice 5 9 8-6
6. Orzeł Subkowy 5 9 9-8
7. Błękitni Stare Pole 5 9 8-7
8. Wisła Korzeniewo 5 9 12-12
9. Wisła Tczew 5 9 10-15
10. Beniaminek 03 SG 5 7 9-5
11. Żuławy Nowy Dwór 5 7 8-10
12. Styna Godziszewo 5 7 7-12
13. Gwiazda Karsin 5 6 7-8
14. Meteor Pinczyn 5 6 6-7
15. Olimpia Sztum 5 5 4-7
16. Spójnia Sadlinki 5 0 3-18
17. Tęcza Brusy 5 0 1-16
18. Victoria Kaliska 5 0 6-22

A klasa II grupa
3. kolejka: Stoczniowiec Gdańsk - Jaguar II Gdańsk 2:0, GTS Rotmanka - Korona Cedry Małe 3:4, Orzeł Gołubie - Sokół Ełganowo 2:2, Portowiec Gdańsk - Wisła Długie Pole 2:4, Amator Kiełpino - Orzeł Straszyn 1:5, Potok Pszczółki - Sporting Leźno 1:8. 4. kolejka (11-12.09): Orzeł - Potok (n. 12), Wisła - Amator, Sokół - Portowiec (s. 16), Korona - Morena (s. 17), Stoczniowiec - Rotmanka (s. 15).
Tabela
1. Stoczniowiec Gdańsk 3 9 19-2
2. Wisła Długie Pole 3 7 15-6
3. Sokół Ełganowo 3 7 6-3
4. Jaguar II Gdańsk 3 6 19-3
5. Orzeł Straszyn 3 6 14-5
6. Amator Kiełpino 3 6 14-6
7. Sporting Leźno 3 6 12-5
8. Orzeł Gołubie 3 5 7-6
9. KS Mściszewice 2 3 10-7
10. Korona Cedry Małe 3 3 7-18
11. Morena Gdańsk 2 0 2-10
12. Portowiec Gdańsk 3 0 5-15
13. GTS Rotmanka 3 0 4-16
14. Potok Pszczółki 3 0 1-33

A klasa III grupa
4. kolejka: Sławek Borzechowo - Czarni Piece 5:1, Sokół Zblewo - KS Skorzewo 1:5, LKP Nowa Karczma - Santana Wielki Klincz 2:1, Nowi Nowa Cerkiew - Brda Rytel 1:0, Grom Kleszczewo - Unia Klawkowo 2:1, Wda Czarna Woda - GKS Bobowo 2:1, Jantar Pawłowo - Centrum Pelplin 2:6.
5. kolejka (10-11.09): Centrum - Sławek (s. 17).
Tabela
1. KS Skorzewo 4 12 16-1
2. Centrum Pelplin 4 12 16-4
3. Wda Lipusz 3 9 11-2
4. Jantar Pawłowo 4 7 7-7
5. GKS Bobowo 3 6 9-6
6. Sławek Borzechowo 4 6 8-5
7. Brda Rytel 3 6 4-1
8. Santana Wlk. Klincz 4 6 10-13
9. Unia Klawkowo 3 4 3-3
10. Grom Kleszczewo 4 4 6-8
11. Nowa Karczma 4 4 5-8
12. Nowi Nowa Cerkiew 4 3 3-8
13. Wda Czarna Woda 4 3 3-12
14. Czarni Piece 4 0 4-15
15. Sokół Zblewo 4 0 4-16

A klasa IV grupa3. kolejka: AP Malbork - Mady Ostaszewo 2:2, Supra Kwidzyn - Błękitni Stare Miasto 5:0, WKS Lignowy Szlacheckie - Relax Ryjewo 1:3, LKS Waplewo Wielkie - Delta Miłoradz 0:2, Pogoń Prabuty - Błyskawica Postolin 9:0, Świt Radostowo - Mewa Gniew 3:2, Czarni Przemysław - Rodło Kwidzyn 1:5. 4. kolejka (10-12.09): Mewa - Czarni (s. 17), Błyskawica - Świt (n. 14), Błękitni - Lignowy (s. 16).
Tabela
1. Supra Kwidzyn 3 9 9-2
2. Pogoń Prabuty 3 7 17-5
3. Rodło Kwidzyn 3 6 16-8
4. Delta Miłoradz 3 6 5-3
5. Błękitni Stare Miasto 3 6 6-6
6. Błyskawica Postolin 3 6 6-12
7. Mewa Gniew 3 4 9-4
8. AP Malbork 3 4 3-4
9. Mady Ostaszewo 3 4 6-8
10. Czarni Przemysław 3 3 12-11
11. Relax Ryjewo 3 3 5-5
12. Świt Radostowo 3 3 6-18
13. WKS Lignowy 3 0 4-9
14. LKS Waplewo 3 0 2-11

B klasa II grupa
4. kolejka: GTS Rokitnica - GTS Juszkowo 0:4, KS Grabiny Zameczek - Wisła Steblewo 3:0, Pomerania Gdańsk - Morena II Gdańsk 4:2, Unia Kłodawa - AP GKS Kowale 0:3, KP Gdynia - AP KP Gdynia 3:2, Pomorzanin Banino - Czarni II Pruszcz Gd. 2:3, UKS Klukowo - GKS Żukowo 0:7, Bałtyk III Gdynia - GTS Pruszcz Gd. 4:1. 5. kolejka (10-12.09): GTS Pruszcz - Rokitnica (dziś, 19.00), Czarni II - Klukowo (n. 15), AP GKS Kowale - KP Gdynia (s. 19), Wisła - Pomerania (n. 14), Juszkowo - Grabiny (n. 12).
Tabela
1. Bałtyk III Gdynia 4 12 20-4
2. GTS Juszkowo 4 10 11-4
3. GKS Żukowo 4 9 23-6
4. AP KP Gdynia 4 9 21-6
5. GTS Pruszcz Gd. 4 9 13-6
6. KP Gdynia 4 9 10-8
7. Czarni II Pruszcz Gd. 4 7 16-7
8. AP GKS Kowale 4 7 12-9
9. Wisła Steblewo 4 6 8-9
10. Pomerania Gdańsk 4 5 12-17
11. Grabiny Zameczek 4 4 11-15
12. GTS Rokitnica 4 3 7-18
13. Morena II Gdańsk 4 2 9-12
14. Pomorzanin Banino 4 0 4-17
15. Unia Kłodawa 4 0 1-20
16. UKS Klukowo 4 0 2-22

B klasa IV grupa
3. kolejka: Sokół Lubichowo - Zieloni Łąg 10:0, Brda Wielkie Chełmy - Kolejarz II Chojnice 3:3, Grom Leśno - Sokół Lubnia 2:1, Perła Czyczkowy - LZS Bytonia 5:1, Huragan Nowe Polaszki - Korona Rywałd 1:1, Orkan Huta Brusy - Orzeł Borkowo 2:2, OTS Osiek - MKP Szlachta (16.09, 17.30).
4. kolejka (11-12.09): Szlachta - Orzeł (s. 13).
Tabela
1. Sokół Lubichowo 3 9 29-2
2. Huragan N. Polaszki 3 7 16-7
3. Brda Wlk. Chełmy 3 7 11-3
4. Grom Leśno 3 7 8-1
5. OTS Osiek 2 4 6-5
6. Perła Czyczkowy 3 4 7-7
7. Korona Rywałd 3 4 5-7
8. Orkan Huta Brusy 3 4 7-11
9. MKP Szlachta 2 3 6-2
10. Orzeł Borkowo 3 2 7-11
11. Kolejarz II Chojnice 3 1 6-11**
12. LZS Bytonia 3 1 1-9
13. Zieloni Łąg 3 1 4-19
14. Sokół Lubnia 3 0 1-19

B klasa V grupa
3. kolejka: Lisovia Lisewo - Bałtyk Sztutowo 1:1, Real Myszewo - Ruch Gościszewo 4:3, Nogat Malbork - Orzeł Ząbrowo 4:3, Pomezania II Malbork - Skra Kończewice 6:1, Tęcza Szropy - Jurand Lasowice Wielkie 1:2, Gryf Tczew - Błękitni Kmiecin 2:3. 4. kolejka (11-12.09): Jurand - Gryf (s. 16).
Tabela
1. Jurand Lasowice 3 9 6-2
2. Lisovia Lisewo 3 7 9-1
3. Bałtyk Sztutowo 3 7 9-4
4. Błękitni Kmiecin 3 7 10-6
5. Real Myszewo 3 7 8-6
6. Pomezania II Malbork 3 4 9-6
7. Skra Kończewice 3 4 3-7
8. Gryf Tczew 3 3 9-10
9. Nogat Malbork 3 3 5-6
10. Ruch Gościszewo 3 0 4-9
11. Tęcza Szropy 3 0 4-11
12. Orzeł Ząbrowo 3 0 5-13

B klasa VI grupa
3. kolejka: Szpak Skórcz - KP Wandowo 3:3, Pogoń Smętowo - Powiśle Czernin 2:3, Amatorka Mikołajki Pomorskie - Rodło Trzciano 4:5, Pomorzanka Skórcz - Pogoń Gardeja 1:0. 4. kolejka (11-12.09: Powiśle Stary Targ - Pomorzanka (s. 15), Szpak - Powiśle R. (s. 17).
Tabela**
1. Powiśle Czernin 3 6 9-7
2. Rodło Trzciano 3 6 12-12
3. Pomorzanka Skórcz 3 6 5-5
4. KP Wandowo 2 4 9-5
5. Szpak Skórcz 2 4 6-5
6. Czarni Straszewo 1 3 3-1
7. Pogoń Smętowo 3 3 13-12
8. Pogoń Gardeja 2 3 4-3
9. Powiśle Rakowiec 2 3 5-5
10. Amatorka Mikołajki 3 1 10-13
11. Powiśle Stary Targ 2 1 7-10
12. Orliki Stary Dzierzgoń 2 0 4-9

Znamy przyszłość Roberta Kubicy. WYWIAD

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie