Piłka nożna. Kolejne boje w III, IV i V lidze oraz A i B klasie [ZDJĘCIA]

Zbigniew Brucki
Przed wami kolejna garść wyników. Tym razem w III, IV i V lidze oraz A i B klasie.

III liga

KP Starogard Gdański - Chemik Police 2:0 (0:0)
Bramki: Bernard Powszuk (61), Arkadiusz Korpalski (90)

KP Starogard: Kotłowski - Moskiewicz, Ł. Kowalczyk, Hirsz, Kuźniarski (77 Stosik), Powszuk, Kajca (90+3 Zieliński), Krakowiak, Łazaj (73 Wohlert), Korpalski, P. Kowalczyk.

Inne wyniki 5. kolejki: Gryf Wejherowo - GKS Przodkowo 2:2, Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 1:0, Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 0:4, Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin 3:2, Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 3:0, Świt Szczecin - Unia Swarzędz 0:0, Nielba Wągrowiec - Górnik Konin 4:0, Flota Świnoujście - Elana Toruń 0:4, Pomorzanin Toruń - Mieszko Gniezno 3:1, Sokół Kleczew - Unia Janikowo 1:2.

6. kolejka (5-6 września): Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo (s. 11), Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew (s. 11), Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia (s. 17), Jarota Jarocin - Pomorzanin Toruń (s. 17), Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska (n. 17), Górnik Konin - Flota Świnoujście (s. 17), Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec (n. 15), Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg (s. 14), GKS Przodkowo - KP Starogard (s. 14), Unia Swarzędz - Gryf Wejherowo (s. 13), Gwardia Koszalin - Świt Szczecin (dziś, 18.00).

Tabela

1. Radunia Stężyca 5 15 17:3
2. Polonia Środa Wlkp. 5 15 17:5
3. Bałtyk Gdynia 5 13 11:5
4. Jarota Jarocin 5 10 16:9
5. Świt Szczecin 5 10 11:8
6. GKS Przodkowo 5 8 10:7
7. Kotwica Kołobrzeg 5 8 7:7
8. Nielba Wągrowiec 5 7 14:10
9. Pogoń II Szczecin 5 7 12:8
10. Bałtyk Koszalin 5 7 11:9
11. Gryf Wejherowo 4 7 8:7
12. Flota Świnoujście 5 7 10:12
13. Gwardia Koszalin 5 6 10:6
14. KP Starogard 4 6 8:11
15. Elana Toruń 3 5 6:2
16. Unia Swarzędz 5 5 4:7
17. Pomorzanin Toruń 4 4 5:8
18. Unia Janikowo 4 3 5:11
19. Sokół Kleczew 5 2 5:10
20. Chemik Police 5 1 3:16
21. Górnik Konin 5 0 3:15
22. Mieszko Gniezno 5 0 4:21

IV liga

Anioły Garczegorze - Sokół Zblewo 2:3 (2:1)
Bramki: Mateusz Słumiński (9), Michał Choszcz (44) - Karol Opczyński (11), Kacper Siora (53, 55)

Sokół: Krawcewicz - Gołuński, Runowski, Siora (80 Wenta), Zieliński, Opczyński (75 Dawidowski), Tusk (70 Szulc), Klohs, Wiśniewski, Mosiński (90+1 Gdaniec), Wysiecki (59 Rzepa)

GOSRiT Luzino - Wierzyca Decka Pelplin 1:1 (0:1)
Bramk dla Wierzycy: Daniel Sławiński (37)
Wierzyca: Spychalski - Chyła, Kostiuk, Dirda, Lewandowski, Manuszewski, Meler, Skierkowski, R. Zieliński, Bradtke, Sławiński.

Inne wyniki tej kolejki: Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk (odwołany), Stolem Gniewino - Gwiazda Karsin 6:2, MKS Władysławowo - Jaguar Gdańsk 0:2, Powiśle Dzierzgoń - Chojniczanka II Chojnice 4:1, Pogoń Lębork - Wda Lipusz 1:0, Gryf Słupsk - Arka II Gdynia 1:1, Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 3:0, Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 4:1.

6. kolejka (5-6 bm): pauza - Jantar Ustka, Jaguar Gdańsk - Gwiazda Karsin (s. 11), Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino (n. 16), GKS Kowale - Grom Nowy Staw (s. 14), Wierzyca Pelplin - Kaszubia Kościerzyna (s. 17), Cartusia Kartuzy - GOSRiT Luzino (s. 11), Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk (s. 11), Wda Lipusz - Gryf Słupsk (s. 15), Chojniczanka II Chojnice - Pogoń Lębork (n. 11), Sokół Zblewo - Powiśle Dzierzgoń (s. 16), Anioły Garczegorze - MKS Władysławowo (n. 13).

Tabela

1. Pogoń Lębork 5 13 11:4
2. Jaguar Gdańsk 5 12 10:5
3. Gryf Słupsk 5 11 16:3
4. Kaszubia Kościerzyna 5 11 15:4
5. Gedania Gdańsk 5 11 12:6
6. Stolem Gniewino 4 10 9:3
7. Anioły Garczegorze 5 10 10:5
8. Powiśle Dzierzgoń 5 9 11:6
9. MKS Władysławowo 5 9 7:7
10. Wda Lipusz 5 7 6:6
11. Gwiazda Karsin 4 5 8:9
12. GKS Kowale 4 5 4:8
13. Sokół Zblewo 5 4 8:13
14. Lechia II Gdańsk 3 3 5:7
15. Chojniczanka II Ch-ce 5 3 7:10
16. Cartusia Kartuzy 5 3 5:14
17. Arka II Gdynia 5 2 3:8
18. GOSRiT Luzino 5 2 3:10
19. Wierzyca Pelplin 5 2 4:13
20. Jantar Ustka 5 2 5:15
21. Grom Nowy Staw 3 1 1:4

5 liga I grupa

6. kolejka: AS Kolbudy – Sporting Leźno 1:1, Orkan Rumia – Błyskawica Reda 3:1, GLKS Różyny – Sopocka Akademia Piłkarska 3:7, Potok Pszczółki – Sztorm Kosakowo 0:5, GTS Mokry Dwór – Zenit Łęczyce 1:3, Bałtyk II Gdynia – Orzeł Trąbki Wielkie 4:0, Orlęta Reda – Czarni Pruszcz Gdański 2:3, GKS Sierakowice – Kamionka Sopot 3:4, GTS Goszyn – Ogniwo Sopot 2:2

7. kolejka (5-6.09): Ogniwo Sopot - GKS Kolbudy (s. 12), Potok Kamionka Sopot - GTS Goszyn (s. 17), Czarni Pruszcz Gdański - GKS Sierakowice (s. 13), Orzeł Trąbki Wielkie - Orlęta Reda (s. 16), Zenit Łęczyce - Bałtyk II Gdynia (s. 13.30), Sztorm Kosakowo - GTS Mokry Dwór (s. 11), AP Sopot - Potok Pszczółki (s. 18), Błyskawica Reda - GLKS Różyny (s. 18), Sporting Leźno - Orkan Rumia (s. 16).

Tabela

1. Czarni 6 15 24-10
2. Orkan 6 15 18-7
3. Kamionka 6 15 13-5
4. Kolbudy 6 13 17-9
5. Ogniwo 6 11 16-11
6. Orlęta 6 10 18-8
7. SAP 6 10 20-11
8. Błyskawica 6 10 14-10
9. Zenit 6 9 20-13
10. Bałtyk II 6 9 17-14
11. Orzeł 6 9 12-13
12. Różyny 5 9 10-12
13. Sporting 6 4 5-13
14. Sierakowice 6 4 13-24
15. Sztorm 4 3 8-14
16. Goszyn 6 3 11-23
17. Mokry Dwór 6 1 8-20
18. Potok 6 0 0-27

5 liga II grupa

6. kolejka: Relax Ryjewo – Czarni Przemysław 3:8, Meteor Pinczyn – Orzeł Subkowy 4:1, Wisła Tczew – Wietcisa Skarszewy 1:1, Żuławy Nowy Dwór Gdański – Victoria Kaliska 7:0, Beniaminek 03 Starogard – Pomezania Malbork 2:0, Borowiak Czersk – Spójnia Sadlinki 2:0, Olimpia Sztum – Radunia II Stężyca 0:0, Pogoń Prabuty – Mady Ostaszewo 3:0.

7. kolejka (5-6.09): Mady Ostaszewo - Relax Ryjewo (s. 16), Radunia II Stężyca - Pogoń Prabuty, (s. 14), Spójnia Sadlinki - Olimpia Sztum (s. 12), Pomezania Malbork - Borowiak Czersk (s. 17), Victoria Kaliska - Beniaminek 03 Starogard (s. 16), Wietcisa Skarszewy - Żuławy Nowy Dwór Gdański (s. 16), Orzeł Subkowy - Tęcza Brusy (s. 11). Czarni Przemysław - Meteor Pinczyn (n. 15).

Tabela

1. Żuławy 6 16 26-2
2. Borowiak 6 15 14-4
3. Beniaminek 6 14 8-3
4. Pomezania 6 11 19-8
5. Wisła 6 11 16-12
6. Olimpia 6 10 9-5
7. Orzeł 5 9 17-8
8. Radunia II 6 8 6-10
9. Wietcisa 4 7 16-8
10. Meteor 5 6 7-8
11. Spójnia 6 6 7-11
12. Pogoń 6 4 6-14
13. Relax 5 4 10-19
14. Victoria 6 4 9-19
15. Tęcza 4 3 7-12
16. Czarni 5 3 11-30
17. Mady 6 0 3-18

A klasa II grupa: KS Sulmin - FC Gowidlino 2:0, Gedania II Gdańsk - KS Mściszewice 3:1, Stoczniowiec Gdańsk - Wisła Długie Pole 3:2, Sokół Ełganowo - GKS II Kowale 2:4, Jaguar II Gdańsk - GTS Rotmanka 2:3, Osiczanka Osice - Gryf Goręczyno 5:3, Orzeł Straszyn - Amator Kiełpino 2:0.

6. kolejka (5-6 bm): GKS II Kowale - Wisła Długie Pole (s. 17), KS Mściszewice - Portowiec Gdańsk (s. 15), FC Gowidlino - Gedania II Gdańsk (n. 11.30), Amator Kiełpino - KS Sulmin (s. 14), Gryf Goręczyno - Orzeł Straszyn (s. 16), GTS Rotmanka - Osiczanka Osice (s. 13), Sokół Ełganowo - Jaguar II Gdańsk (n. 15).

Tabela

1. Amator Kiełpino 5 12 17-5
2. GTS Rotmanka 5 12 11-7
3. GKS II Kowale 5 12 9-5
4. Gedania II Gdańsk 4 12 16-2
5. KS Mściszewice 5 10 14-9
6. Stoczniowiec Gdańsk 5 9 13-6
7. Orzeł Straszyn 4 9 7-4
8. Jaguar II Gdańsk 5 7 15-12
9. Osiczanka Osice 4 6 14-12
10. Portowiec Gdańsk 4 3 6-11
11. FC Gowidlino 5 3 5-13
12. KS Sulmin 4 3 3-12
13. Wisła Długie Pole 5 3 9-19
14. Sokół Ełganowo 5 3 9-18
15. Gryf Goręczyno 5 0 8-21

A klasa III grupa: Nowi Nowa Cerkiew - Kolejarz Chojnice 1:2, KS Skorzewo - Styna Godziszewo 1:0, Grom Kleszczewo - Wierzyca Stara Kiszewa 4:0, Szpak Skórcz - Czarni Piece 5:1, Sławek Borzechowo - Brda Rytel 1:0, Santana Wielki Klincz - GKS Bobowo 2:1, LKP Nowa Karczma - Wda Czarna Woda 1:0.
6. kolejka (5 bm): Wierzyca Stara Kiszewa - Jantar Pawłowo (16.00), Kolejarz Chojnice - KS Skorzewo (16.00), Wda Czarna Woda - Nowi Nowa Cerkiew (17.00), GKS Bobowo - LKP Nowa Karczma (17.00), Brda Rytel - Santana Wielki Klincz (16.00), Czarni Piece - Sławek Borzechowo (14.00), Grom Kleszczewo - Szpak Skórcz (14.00).

Tabela

1. Kolejarz Chojnice 5 15 14-4
2. Brda Rytel 5 12 25-7
3. Styna Godziszewo 5 10 15-7
4. KS Skorzewo 4 10 10-6
5. GKS Bobowo 5 9 24-9
6. Wda Czarna Woda 5 9 13-6
7. Jantar Pawłowo 4 7 10-7
8. Szpak Skórcz 5 6 15-15
9. Santana Wielki Klincz 5 6 6-9
10. Grom Kleszczewo 5 6 8-19
11. Sławek Borzechowo 5 4 6-18
12. Nowi Nowa Cerkiew 4 3 4-9
13. LKP Nowa Karczma 4 3 4-13
14. Wierzyca Stara Kiszewa 4 1 8-18
15. Czarni Piece 5 1 7-22

A klasa IV grupa: Ruch Gościszewo - WKS Lignowy Szlacheckie 2:5, Rodło Trzciano - Mewa Gniew 5:3, Rodło Kwidzyn - Pogoń Smętowo 4:1, Świt Radostowo - LKS Waplewo Wielkie 1:1, Błyskawica Postolin - Nogat Malbork 0:1, Błękitni Stare Pole - Powiśle Czernin 7:0, Delta Miłoradz - Pogoń Gardeja 1:1, Skra Kończewice - Wisła Korzeniewo 1:5.
6. kolejka (5-6 bm): Nogat Malbork - Wisła Korzeniewo (s. 15), LKS Waplewo - Skra Kończewice (s. 16), Pogoń Gardeja - Świt Radostowo (n. 16.30), Pogoń Smętowo - Delta Miłoradz (n. 16), Mewa Gniew - Rodło Kwidzyn (s. 11), WKS Lignowy - Rodło Trzciano (s. 17), Powiśle Czernin - Ruch Gościszewo (n. 15), Błyskawica Postolin - Błękitni Stare Pole (n. 14).

Tabela

1. Wisła Korzeniewo 5 13 22-7
2. Rodło Kwidzyn 5 13 16-5
3. Błękitni Stare Pole 5 12 29-5
4. WKS Lignowy 4 10 13-6
5. Rodło Trzciano 5 9 16-17
6. Świt Radostowo 5 6 1 3 1 7-3
7. LKS Waplewo 5 6 5-4
8. Błyskawica Postolin 4 6 11-13
9. Delta Miłoradz 5 4 7-9
10. Pogoń Gardeja 5 4 6-9
11. Powiśle Czernin 4 4 7-11
12. Nogat Malbork 3 4 3-7
13. Ruch Gościszewo 5 4 4-12
14. Pogoń Smętowo 5 3 13-27
15. Skra Kończewice 4 2 2-12
16. Mewa Gniew 5 1 7-21

B klasa II grupa: GKS Żukowo - GTS Pruszcz Gdański 4:1, Pomerania Gdańsk - GTS Rokitnica 1:1, Czarni II Pruszcz Gdański - GTS Juszkowo 1:1, Korona Cedry Małe - GKS Trąbki Wielkie 10:2, UKS Klukowo - KS Grabiny Zameczek 2:1.
5. kolejka (5-6 bm): Grabiny Zameczek - Morena Gdańsk (n. 11), GKS Trąbki Wielkie - UKS Klukowo (n. 12), GTS Juszkowo - Korona Cedry Małe (n. 12), Wisła Steblewo - Czarni II Pruszcz Gdański (s. 17), GTS Pruszcz Gdański - Pomerania Gdańsk (s. 17).

Tabela

1. Korona Cedry Małe 4 9 35-7
2. GTS Juszkowo 3 7 8-2
3. GKS Żukowo 4 6 16-11
4. Wisła Steblewo 2 6 10-6
5. Morena Gdańsk 3 6 13-13
6. UKS Klukowo 4 6 7-19
7. Czarni II Pruszcz Gd. 3 4 9-8
8. Grabiny Zameczek 3 3 7-12
9. GKS Trąbki Wielkie 2 3 5-10
10. GTS Pruszcz Gd. 3 3 4-10
11. GTS Rokitnica 3 1 2-10
12. Pomerania Gdańsk 4 1 4-12

B klasa IV grupa: Meteor Silno - Olimpia Czersk 4:1, LZS Bytonia - Sokół Lubnia 4:4, Kolejarz II Chojnice - Zieloni Łąg 3:1, Perła Czyczkowy - Wda II Lipusz 1:5, Unia Klawkowo - Brda Wielkie Chełmy 3:2, Grom Leśno - Orkan Huta Brusy 2:0.
5. kolejka (5-6 bm): Zieloni Łąg - MKP Szlachta (n. 12), Brda Wielkie Chełmy - Kolejarz II Chojnice (n. 14), Sokół Lubnia - Unia Klawkowo (n. 15), Perła Czyczkowy - LZS Bytonia (n. 14), Orkan Huta Brusy - Wda II Lipusz (s. 16), Olimpia Czersk - Grom Leśno (s. 16).

Tabela

1. Wda II Lipusz 4 12 19-1
2. Grom Leśno 4 12 11-2
3. Unia Klawkowo 4 7 9-8
4. LZS Bytonia 4 6 13-8
5. MKP Szlachta 2 6 7-3
6. Kolejarz II Ch-ce 3 5 5-3
7. Meteor Silno 3 4 8-6
8. Perła Czyczkowy 3 3 4-8
9. Olimpia Czersk 3 3 4-9
10. Sokół Lubnia 4 2 7-16
11. Brda Wlk. Chełmy 4 1 5-11
12. Orkan Huta Brusy 2 0 1-4
13. Zieloni Łąg 4 0 4-18

B klasa VI grupa: Centrum Pelplin - Orzeł Radziejewo (goście nie dojechali), KP Wandowo - Sokół Lubichowo 0:9, Orzeł Borkowo - Korona Rywałd 0:3, Supra Kwidzyn - Powiśle Rakowiec 3:0, Pomorzanka Skórcz - Sobieski Gniew 18:1.

5. kolejka (5-6 bm): Sobieski Gniew - Centrum Pelplin (n. 14), Powiśle Rakowiec - OTS Osiek (n. 16), Sokół Lubichowo - Supra Kwidzyn (s. 16), Korona Rywałd - KP Wandowo (s. 17), Orzeł Radziejewo - Orzeł Borkowo (n. 14).

Tabela

1. Sokół Lubichowo 4 12 43-5
2. Centrum Pelplin 3 9 25-1
3. Supra Kwidzyn 3 9 24-2
4. Powiśle Rakowiec 4 9 14-9
5. Pomorzanka Skórcz 4 6 21-17
6. Korona Rywałd 4 6 11-19
7. Sobieski Gniew 4 4 9-33
8. KP Wandowo 3 1 5-15
9. OTS Osiek 3 0 0 0 3 4-15
10. Orzeł Radziejewo 3 0 5-25
11. Orzeł Borkowo 3 0 3-23

Sklepowy patriotyzm, to polska specjalność.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie