Dni otwarte 19-24 października w salonach KIA i Skoda HADM Gramatowski w Starogardzie Gd.

Artykuł sponsorowany Przesiębiorstwo Handlowo - Usługowe "HADM" Mieczysław Gramatowski
Planujesz zmianę samochodu, a może jeszcze się nad tym nie zastanawiałeś, a warto. Okazja ku temu jest wręcz idealna, ponieważ 19-24.10.2020r. odbędą się DNI OTWARTE w salonach KIA i SKODA HADM Gramatowski.

Jednym z powodów, dlaczego właśnie teraz warto kupić auto jest fakt, że w salonie Skoda HADM Gramatowski ruszyły upusty do nawet 16 500 zł na wybrane modele. Promocyjne ceny obejmują najchętniej wybierane przez klientów auta, czyli m.in. Skodę Superb, Kodiaq, czy idealny na miejskie trasy model Skoda Scala. Warto wspomnieć, że marka Skoda jest z nami już od 125 lat, co przekłada się na niebywałe doświadczenie w tworzeniu samochodów, bezpieczniejszych, wygodniejszych i bliższych użytkownikowi.

To nie koniec dobrych wiadomości. W salonie KIA pojawił się zupełnie nowy model, doskonale znany z poprzednich generacji. Mowa o nowym modelu KIA SORENTO. Najnowszy SUV KIA to niezwykle bezpieczny i rodzinny samochód, ponieważ występuje w wersji 7-miejscowej, a zamontowane w niej najnowsze systemy kontroli i asystowania podczas jazdy sprawiają, że użytkownik może poczuć się wyjątkowo za kierownicą. Nowe Sorento wyposażone zostało w nowoczesny napęd 1,6 T-GDI HEV z łączną mocą 230 KM, która wytwarzana jest przy połączeniu pracy silnika elektrycznego i benzynowego. Takie połączenie pracy silników przekłada się na niższe zużycie paliwa (6,4/100 km w cyklu mieszanym), co sprzyja ochronie środowiska oraz pozytywnie wpływa na kieszeń Klienta. Po wnikliwej analizie rynku motoryzacyjnego na przestrzeni tego roku wynika ,że z powodu sytuacji związanej z COVID 19 na rynku światowym, produkcja aut jest zmniejszona, co skutkuje ograniczoną dostępnością modeli w sprzedaży.

Dla Klientów zainteresowanych marką Citroen również mamy dobrą informację. W salonie CITROEN w Elblągu pojawił się zupełnie nowy, jeszcze bardziej wyrazisty niż do tej pory – Citroen C3, którego możesz poznać przychodząc na dni otwarte.

Odwiedź nasze salony w dniach 19–24.10.2020. Zapoznaj się z wyprzedażową ofertą Skody i przetestuj nową KIA Sorento. Klientom, którym trudno podjąć decyzje odnośnie modelu auta zapraszamy na jazdy testowe. Więcej informacji na stronie www.hadm.pl.

HADM Gramatowski
Autoryzowany Dealer Skoda i Kia
HADM Gramatowski
Rokocin 4G
83-200 Starogard Gdański
T: 58 560 94 80

HADM Gramatowski
Autoryzowany Dealer Skoda i Citroen
HADM Gramatowski
ul. Warszawska 87
82-300 Elbląg
T: 55 235 24 57

www.hadm.pl

Dodaj ogłoszenie