Wybierz region

Wybierz miasto

  XXV Finał WOŚP w Gniewie

  Zamek w Gniewnie
  Gniew, ul. Zamkowa/3, +48 58 535 25 37

  17:00 Niedziela, 15 stycznia

  • Wstęp wolny

  XXV Finał WOŚP w Gniewie

  Już w najbliższą niedzielę, 15 stycznia br. w całej Polsce oraz kilkudziesięciu miejscach na świecie zagra po raz 25. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem pieniądze zbierane są dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

  Po raz kolejny do szczytnej akcji włączyła się również Gmina Gniew, na której terenie od godz. 7:00 kwestować będzie liczne grono wolontariuszy. Do wspólnej zabawy serdecznie zaprasza Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Gniewie, która na ten dzień przygotowała wiele atrakcji. Na zamku w Gniewie odbędą się bowiem m.in. pokaz sztuki rycerskiej, liczne licytacje, występy, koncert Czelo, pokaz sztucznych ogni "Światełko do Nieba". Bądź razem z nami!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy umiesz odwalać fuszerkę? Zbuduj najgorszy dom na świecie