Wybierz region

Wybierz miasto

  Sobieski Cup 2017

  Gminny Ośrodek Sportu
  Gniew, ul. Kusocińskiego/10, +48 58 535 21 10

  09:00 Sobota, 4 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Już na początku lutego, miłośnicy piłki nożnej w Gniewie będą mieli okazję, kibicować gniewskim zawodnikom w turniejach Sobieski Cup 2017 organizowanych przez KS Sobieski. W sobotę, 4 lutego na hali Gminnego Ośrodka Sportu przy ul. Kusocińskiego, do rywalizacji staną Trampkarze (rocznik 2002 i młodsi).

  W turnieju oprócz zespołu gospodarzy o zwycięstwo powalczą zawodnicy drużyn: KP Starogard Gdański, Rodło Kwidzyn, Unia Susz, Wierzyca Pelplin, GKS Kolbudy oraz AP Malbork. Pierwszy mecz rozpocznie się o godz. 9:00, a finał zaplanowany jest na godz. 15:45.

  Warto dodać, iż rok 2017 w naszej gminie to Rok Jana Sobieskiego Starosty Gniewskiego oraz 720 rocznica nadania Gniewowi praw miejskich. Turniej Sobieski Cup 2017 idealnie, wpisze się w obchody upamiętniające gniewskiego patrona.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy umiesz odwalać fuszerkę? Zbuduj najgorszy dom na świecie