Wybierz region

Wybierz miasto

  Maraton Fitness dla Klaudii

  Hala Widowiskowo - Sportowa
  Gniew, ul. Kusocińskiego/10, +48 58 535 21 61

  18:00 - 20:00 Piątek, 24 lutego

  • Brak informacji o cenie

  W okresie świątecznym, a dokładnie 24 grudnia, 20-letnia Klaudia Jabłońska uległa wypadkowi samochodowemu, na skutek, którego doznała licznych obrażeń głowy. Lekarze ocenili jej stan na krytyczny. Po wybudzeniu ze śpiączki stwierdzono obustronne porażenie ciała. Klaudia ma ograniczony kontakt z otoczeniem, jednak nie poddaje się i cały czas walczy. Reaguje na polecenia i wykonuje możliwe ruchy.
  Rehabilitacja Klaudii jest bardzo kosztowna. Miesięczny koszt rehabilitacji neurologicznej wynosi 11 tys. złotych miesięcznie.
  Pomóżmy Klaudii walczyć. Obudźmy w sobie Anioła i przyłączmy się do zbierania środków na rehabilitację Klaudii.
  Jedną z takich okazji jest Charytatywny Maraton Fitness, który odbędzie się 24 lutego w hali sportowej GOS w Gniewie. Podczas akcji nie tylko będziesz mógł dobrze się bawić, ale również wspomóc rehabilitacje Klaudii. Każda złotówka jest ważna, pamiętaj.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy umiesz odwalać fuszerkę? Zbuduj najgorszy dom na świecie