The Black Queen w Warszawie. To pierwszy koncert supergrupy w Polsce! The Black Queen w Warszawie. To pierwszy koncert supergrupy w Polsce!

The Black Queen w Warszawie. To pierwszy koncert supergrupy w Polsce! (© materiały zespołu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

The Black Queen to synthpopowy projekt Grega Puciato (The Dillinger Escape Plan), Stevena Alexandra (Nine Inch Nails, Ke$ha) i Josha Eustisa (Telefon Tel Aviv). Zadebiutowali w 2015 roku balladą “The End Where We Start” The Black Queen w Warszawie zagrają 7 października w klubie Hybrydy.


The Black Queen w Warszawie, 7 października 2016 r., klub Hybrydy. Bilety: 49 PLN

Ich debiutancki album, „Fever Daydream” został wydany w styczniu 2016 roku i został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków.Początkowo w projekt The Black Queen zaangażowali byli jedynie Greg Puciato i Steven Alexander. Kiedy ich drogi przecięły się z Joshem Eustisem, multiinstrumentalistą i producentem, poboczny projekt stał się pełnowymiarowym zespołem. Połączyła ich miłość do muzyki R&B, którą łączą z muzyką elektroniczną. W ich utworach słychać inspirację dźwiękami Depeche Mode i muzyką lat osiemdziesiątych, a Greg Puciato pokazuje swoją znacznie bardziej melodyjną stronę na wokalu.

The Black Queen zagrają pierwszy koncert w Polsce 7 października w klubie Hybrydy w Warszawie. Bilety w cenie 49 zł już w sprzedaży na www.LiveNation.pl.


Zobaczcie też: Serwis Koncerty w Polsce: zapowiedzi, fotorelacje, wywiady z artystami, bilety na koncertyJeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl


Koncerty w Polsce

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!