Tragicznie dla 24-letniego kierowcy motoroweru zakończyło się zderzenie z samochodem osobowym na drodze w Pelplinie. Mężczyzna zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 26 kwietnia, około godz. 22.30. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, jaki wydarzył się na drodze wojewódzkiej nr 230 w Pelplinie. Dyżurujący przy telefonie alarmowym funkcjonariusz natychmiast skierował w ten rejon funkcjonariuszy z Pelplina, którzy potwierdzili otrzymane zgłoszenie.

- Jak wynika z naszych wstępnych ustaleń, do wypadku doszło, gdy kierowca volkswagena bora jadąc w kierunku Pelplina zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku motorowerem jonway - wyjaśnia st. asp. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. - Obrażenia jakich doznał 24-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego, który kierował jednośladem, okazały się śmiertelne. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca volkswagena był trzeźwy. Mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny od samochodu z powodu uszkodzeń powypadkowych.

Pracujący na miejscu technik kryminalistyki wykonał dokumentację fotograficzną, sporządził oględziny miejsca wypadku i rozbitych pojazdów oraz zabezpieczył ujawnione ślady, które pomogą w ustaleniu bliższych okoliczności tego zdarzenia.

Moto

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!