kino He;lios Tczew kino He;lios Tczew

(© Mat. prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już w najbliższy czwartek, 26 maja, w kinie Helios Tczew kolejny seans w ramach projektu „Kultura Dostępna”. Tym razem kino zaprasza na film „Panie Dulskie”.

Projekt Kultura Dostępna w kinach w 2015 r. umożliwił szerokiej publiczności dostęp do nowych i najbardziej docenianych polskich filmów. W 2016 r., w nowej edycji projektu, Widzowie zobaczą między innymi najnowsze produkcje nagradzane na ostatnim Festiwalu Filmowym w Gdyni.

Opis filmu
Do Melanii, wnuczki pani Dulskiej, przyjeżdża Rainer Dulsky, profesor psychiatrii ze Szwajcarii. Czuje, że ma coś wspólnego z kamienicą, w której mieszkają Dulscy... Zaintrygowana historią rodu Melania, reżyserka filmowa, przyłącza się do jego poszukiwań. Kolejne odkrycia przeniosą ich w przeszłość pełną tajemnic, które na zawsze miały pozostać w ukryciu. Rodzina Dulskich ma wiele na sumieniu…

Reżyseria: Filip Bajon
Scenariusz: Filip Bajon
Obsada: Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska, Władysław Kowalski

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!