Chcesz kąpać się w czystym morzu i wypoczywać na plażach bez śmieci? Jeśli tak, to przyłącz się do międzynarodowej akcji usuwania odpadów z wybrzeży Bałtyku.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Chcesz kąpać się w czystym morzu i wypoczywać na plażach bez śmieci? Jeśli tak, to przyłącz się do międzynarodowej akcji usuwania odpadów z wybrzeży Bałtyku. Odbywa się ona pod hasłem: "Nasze morze będzie tak czyste, jak czysta będzie najmniejsza rzeka czy strumyk w kraju".

Na Pomorzu udział w akcji jest bardzo prosty. W sobotę wystarczy przyjść na plażę między Brzeźnem a Jelitkowem w Gdańsku. Właśnie tu będą zbierane rozmaite śmieci, będące plagą bałtyckich plaż.

Początek akcji - godzina 11, zbiórka przy molu w Brzeźnie. Zakończenie przewidywane jest orientacyjnie na godzinę 14 w Jelitkowie. Najbardziej zaangażowani w sprzątanie zostaną wyróżnieni podczas podsumowania akcji.

Redakcja "Dziennika Bałtyckiego" patronuje temu przedsięwzięciu.Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!