Mama Kingi (w tej roli Hanna Mikuć) z zaciekawieniem otwiera malutkie pudełeczko. Jest zaskoczona, po chwili uśmiecha się z zakłopotaniem. Na twarzy siedzącego na wprost niej ojca Madzi (Emilian Kamiński) widać ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Mama Kingi (w tej roli Hanna Mikuć) z zaciekawieniem otwiera malutkie pudełeczko. Jest zaskoczona, po chwili uśmiecha się z zakłopotaniem. Na twarzy siedzącego na wprost niej ojca Madzi (Emilian Kamiński) widać oczekiwanie. Tak wyglądała w poniedziałek scena zaręczyn serialowych bohaterów jednego z odcinków serialu "M jak Miłość" na tarasie Tawerny Orłowskiej, tuż przy plaży w Gdyni-Orłowie.Potem przerwa i nowe ujęcie... Tym razem para przechadza się orłowskim molem, widać, że mają się ku sobie...


- I nic więcej nie powiem - śmieje się Urszula Kołodziej, redaktor programowy serialu "M jak Miłość". - Zdradzę tylko, że to podróż sentymentalna Krystyny Filarskiej. Do Gdyni przyjeżdża z wnuczką Lenką, której pediatra zalecił zmianę klimatu.

Zdjęcia do popularnego serialu będą trwały w Gdyni do środy. Ale prawdziwą gratką dla miłośników serialu ma stać się zlot fanów "M jak Miłość", który 22 sierpnia odbędzie się na placu Grunwaldzkim.


Więcej czytaj we wtorkowym wydaniu "Polski Dziennika Bałtyckiego".

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!