(© fot. Robert Kwiatek/archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Bo ferie mogą być fajne!!! Zostajesz w Trójmieście podczas ferii? Nie masz jeszcze planów? Zamiast nudzić się w domu, wybierz się w magiczną podróż dookoła świata w poszukiwaniu karnawału.

Klub Cebulka GAK zaprasza wszystkie dzieci w wieku lat od 7 do 11 lat na tygodniowe spotkanie z karnawałem w różnych kulturach pomyślane jako szereg zajęć artystycznych! Wspólnie będziemy uczyć się walca i samby, a nawet żonglowania. Przygotujemy maski karnawałowe rodem z Wenecji oraz stroje specjalnie na nasz bal karnawałowy. Będziemy grać na niezwykłych instrumentach z dalekich krajów. Odwiedzą nas ciekawi goście - artyści z Polski i zagranicy! W planie także wyprawa do najbardziej muzycznej krainy w Gdańsku!

Szczegółowy program podróży:

od 15.02.2010 do 19.02.2010 w godz. 11.00-15.00

poniedziałek AZJA

wtorek WENECJA

środa WIEDEŃ

czwartek RIO DE JANEIRO

piątek BAL KARNAWAŁOWY oraz spektakl Teatru Kufer "Baśnie tysiąca i jednej nocy"

Podczas ferii zimowych organizujemy również warsztaty z gimnastyki artystycznej dla dzieci w wieku od 5 lat wzwyż, które miały styczność z tego typu działaniami. Terminy: 23.02.2010 oraz 25.02.2010 w godz. 12.00 - 15.00.

Szczegółowe informacje i zapisy

Cebulka GAK, ul. Dworska 29 a, Gdańsk, tel. 58 343 46 91, cebulka@gak.gda.pl .

Koszt zarówno tygodniowych zajęć w ferie, jak i warsztatów wynosi 30 zł.

Koszt jednodniowego uczestnictwa w spotkaniu z karnawałem wynosi 10 zł.

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!