Wybierz region

Wybierz miasto

  Szachy. Mistrzostwa Tczewa 2005

  Autor: Zbigniew Brucki

  2005-10-31, Aktualizacja: 2005-10-30 15:03

  Podobnie jak w I rundzie szachowych mistrzostw Tczewa również w drugiej w wyznaczonym regulaminowo terminie nie odbyły się wszystkie zaplanowane partie. Jedna została przełożone, a dwie zakończyły się walkowerami.

  Podobnie jak w I rundzie szachowych mistrzostw Tczewa również w drugiej w wyznaczonym regulaminowo terminie nie odbyły się wszystkie zaplanowane partie. Jedna została przełożone, a dwie zakończyły się walkowerami. Przełożyli swój pojedynek Marek Dombrowski z Michałem Wierzbą. Walkowerem wygrali Michał Wroński (z Józefem Lindenau) i Włodzimierz Handke (z Danielem Kukułą).


  W partiach, które się odbyły Marek Mokwa pokonał Andrzeja Szarmacha, Krzysztof Literski - Czesława Lesia, Jarosław Ziemann - Karola Ulanowskiego, Krzysztof Fabich - Henryka Herolda, Edward Lipski - Marcina Ziółkowskiego, a Radosław Ryszkowski - Mikołaja Mokwę. Leszek Bodio uległ Bartoszowi Dombrowskiemu, a Marcin Klofczyński - Patrykowi Mielke. Remisami zakończyły się pojedynki Bolesława Ossowskiego z Aleksandrem Kullingiem i Jerzego Kwaśniewskiego z Lechem Gałkowskim.
  Kolejna, trzecia runda mistrzostw odbędzie się we wtorek, 8 listopada - jak zwykle w Osiedlowym Domu Kultury Śródmieście II tczewskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Początek gier o godz. 17.
  Dodajmy, że tczewskie mistrzostwa zostaną rozegrane 9-rundowym systemem szwajcarskim z kojarzeniem komputerowym i tempem gry 2 godz. na partię dla każdego zawodnika.

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)