Wybierz region

Wybierz miasto

  Memoriał Bronisława Kuklińskiego

  Autor: Zbigniew Brucki

  2005-10-28, Aktualizacja: 2005-10-27 13:48

  Tczewskie Centrum Sportu i Turystyki zorganizowało Turniej Tenisa Stołowego im. Bronisława Kuklińskiego. Zawody odbyły się w sali gimnastyczniej tczewskiej Szkoły Podstawowej nr 5. Prym wiedli przyjezdni.

  Tczewskie Centrum Sportu i Turystyki zorganizowało Turniej Tenisa Stołowego im. Bronisława Kuklińskiego. Zawody odbyły się w sali gimnastyczniej tczewskiej Szkoły Podstawowej nr 5.
  Prym wiedli przyjezdni. W najbardziej prestiżowej kategorii - open - zrzeszonych w klubach sportowych, zwyciężył gdańszczanin Zbigniew Kucharski. Kolejne lokaty zajęli Andrzej Witkowski z Gdyni, Przemysław Włodarz z Tczewa, Paweł Manterys ze Subków, Wojciech Kowalski z Gdańska i Mirosław Sonnenfeld ze Skarszew.


  Wśrów amatorów triumfował Marek Gutjar ze Starogardu. Drugi był Dariusz Gajewski, a trzeci Zbigniew Banach (obaj z Tczewa). W kategorii open niezrzeszonych również na pierwszym miejscu został sklasyfikowany Marek Gutjar przed Dariuszem Gajewskim. Trzecie miejsce zajęła znakomicie spisująca się w męskim gronie 16-letnia Ewelina Zelewska z Żelisławek. Wśród najmłodszych, do lat 15, zwyciężył Dawid Kucharski z Gdańska przed Dariuszem Wojciechowskim i Grzegorzem Urbańczykiem (obaj z Tczewa). W gronie starszych (16-39 lat) triumfował Paweł Rompa z Tczewa. Drugi był Artur Czapla ze Starogardu, a trzeci Adam Zelewski z Żelisławek. W kat. 40 lat i powyżej pierwsze miejsce zajął Zbigniew Banach (Tczew) przed Janem Lewczukiem (Żelisławki) i Zygmuntem Rekowskim (Starogard).
  Jak zwykle nie brakowało pucharów i nagród rzeczowych ufundowanych przez organizatora. Otrzymali je najlepsi w poszczególnych kategoriach.

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)